W grupie zrobisz więcej. Na warsztacie „Lęk pod kontrolą”.

To nie znaczy, że samodzielnie działanie jest mało efektywne.

Ale w grupie ludzi o podobnym lub tym samym celu, nasze mózgi synchronizują się, wytwarzamy energię na poziomie sprzyjającym ruszenie z miejsca, odważenie się na zrobienie czegoś, czego dotąd bałyśmy się.

Badane jest zjawisko synchronizacji na poziomie naszych mózgów, umysłów. Może spotykasz takie zjawisko, gdy o czymś bardzo myślisz, czegoś bardzo  pragniesz, że „wpadają” Ci w ręce pomocne książki, spotykasz „przypadkowo” ludzi, którzy Cię inspirują lub już robią to, do czego zmierzasz i widzisz , że można!

Wcześniej moje podejścia do prowadzenia takie pisarskiej i filmowej działalności , gdy wszystko robiłam sama, zatrzymywały się na pewnym etapie. Sama nie dawałam rady iść dalej.

Ta strona  i rozwój hasła Ogarnij lęk i rozwiń Kobiece skrzydła, jednak powstawała już w grupie wspaniałych osób, które swoim profesjonalizmem i osobowością wspierały mnie i którym jestem bardzo wdzięczna za ten etap współpracy:

Mój mentor Michał Bloch

Mój superwizor coachingowy Rafał Szewczak ze szkoły coachingu NOVO, który prowadził mnie do certyfikatu coachingowego

Panie graficzki, od e-booka Kasia Kate Stażnikiewicz

Anna Wojnowska, która postawiła tą stronę internetową

Moja asystentka Justyna Ostropolska, bez której nie ogarnęłabym technikaliów .

Moje „dziewczyny” z grupy wsparcia coachingowego- dziękuję za obecność

I w ogóle nasza grupa ze szkoły coachingu, dziękują Wam za wspólne doświadczenie.

A przede wszystkim grupa osób, które słuchają moich nagrań, czytają to, co przekazuję, z którymi współpracuję w indywidualnych sesjach.

Dziękuję Wam za zaufanie i współtworzenie tematów cykli, nasze rozmowy/sesje bardzo mnie inspirują do pogłębiania teoretycznie tematów, które pomagają nam wzrastać jako kobietom, przypominać sobie o naszej Istocie Poznanej, najprawdziwszym JA.

Wielkie dziękuję i wielka wdzięczność.

Na czy też po warsztatach, gdy podsumowujemy, widzę podobne uczucia w uczestniczkach/uczestnikach.

Nie ma słów na opowiedzenie uczuć, gdy po wspólnej podroży w temacie swoich indywidualnych lęków, czujemy , że jesteśmy razem na pokładzie, jak wiele nas łączy mimo bycia na różnych etapach tej drogi.

Dziękuję też Agnieszko (TO do Agnieszki Gąski 😊), że tyle lat, zawsze z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem rzucamy się razem w przygotowywanie do warsztatu Lęk pod kontrolą (teraz to pierwszy stopień cyklu warsztatów PRZYJAZNY LĘK), razem kreujemy przyjazną, wspólną przestrzeń dla osób pragnących lepiej zrozumieć swój lęk.

Cieszą informacje zwrotne od osób, które brały udział w naszych zajęciach.  

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spodobał Ci się wpis? Proszę, podaj dalej. Dziękuję!

Scroll to Top