Biogram zawodowy

Barbara Czekaj

Twórczyni marki Istota Poznana, certyfikowana coach NOVO. 

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta z certyfikatem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Asystentka psychodramy Europejskiego Instytutu Psychodramy z siedzibą w Berlinie. Całościowe  szkolenie w zakresie psychoterapii  przy Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 

Edukatorka, wspiera w tworzeniu pełni życia i  zdrowia w sobie. 

Istota Poznana Barbara Czekaj

Wraz z klientkami rozwija selfcare (samoopieka) i mindbody (dialog z psychosomatyką) oraz uczy integrowania dalekowschodniej wiedzy o człowieku z zachodnimi wynikami badań na temat wpływu kierowania własną uwagą na jakość zdrowia i życia. 

Blogerka, youtuberka i podcasterka. Pomaga w  budowaniu pełni kobiecości u wysoko wrażliwych kobiet. Autorka artykułów w piśmie “Psychologia w praktyce”.

Barbara Czekaj Istota Poznana

Współtwórczyni programu “Lęk pod kontrolą”. Od ponad 20 lat współtworzy Ośrodek Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania “Dąbrówka” w Gliwicach i Katowicach, gdzie jest kierownikiem poradni oraz zastępcą dyrektora Ośrodka, jak i członkinią zarządu spółki. Przez te lata miała okazję rozwijać swoje doświadczenie zarządzania firmą i tworzeniu dobrze współpracującego zespołu.

Wieloletnie doświadczenia zawodowe rozwijała również w różnych miejscach pracy, takich jak: oddział pediatrii, szpital psychiatryczny w Toszku, ośrodek leczenia uzależnionych „Szansa” w Pławniowicach.

Prowadziła psychoterapię grupową i indywidualną w Wojewódzkim Oddziale Leczenia Nerwic w Dąbrówce.

Godziny pracy z osobami potrzebującymi zmiany w sobie, zarówno indywidualnie jak i grupowa, można już liczyć tysiącami. Regularnie poddaje swoja pracę superwizji.

 Joginka i pasjonatka ayurwedy w praktyce, jako wsparcia uczenia się self-care i bycia przy sobie.

Czytelniczka wszelkich dobrych książek.

W coachingu pracuje w oparciu
o następujące podejścia:

Obszary specjalizacji
coachingowej:

Scroll to Top