Witaj poszukiwaczko swojej Istoty kobiecości!

Jeśli jesteś u mnie pierwszy raz, chcesz ogarnąć swój lęk i rozwinąć kobiece skrzydła, witaj , bardzo się cieszę, że chcesz poznawać Siebie i stawiać kroku ku życiu beż lęku.

Tu coachka, psychoterapeutka i psychiatra edukująca i dzieląca się doświadczeniem jak stwarzać siebie, kobietę bez lęku w swej najprawdziwszej wersji, Barbara Czekaj, kobieta w ciągłym rozwoju.

Jeśli jesteś już moją czytelniczką i słuchaczką moich produkcji edukacyjnych na Instagramie i moim kanale YouTube, to zauważyłaś zapowiedź METAMORFOZY.

Wcześniej, kilka dobrych lat,  publikowałam edukację o lęku, emocjach, plastycznym mózgu i prawdziwej kobiecości  pod nazwą Kobiety w Rozwoju.

Teraz pojawia się Istota Poznana.

Kolejny etap i forma, nowa odsłona zajmowania się Istotą kobiecości i docierania do Istoty, głębi serca kobiecego.

Aby móc realizować ten cel jak najlepiej i dobrze opisać czym się zajmuję i w czym mogę Ci pomóc, stworzyłam miejsce jakim jest TA strona internetowa, gdzie nareszcie wszystko mam pogrupowane i jasno zaprezentowane.

Jest tu nadal część, którą się obficie dzielę wiedzą i doświadczeniem o radzeniu sobie z lękiem , emocjami, o stawaniu się autentyczną kobietą w formie bezpłatnych materiałów, jak  i część z odpłatną ofertą dla osób chętnych na taką formę i treści tam oferowane.

Sklep ułatwi zakupy i poruszanie się po tworzonych  w niedługiej przyszłości kursach wideo i e-bookach, a mam wiele pomysłów, które będą stanowić swoistą Akademię Istoty Poznanej, czyli dużo treści do samodzielnej, pogłębionej pracy dla siebie, w zaciszu domowym, dostępnych zaraz po zakupieniu.

Co  znajdziesz na mojej stronie internetowej?

  • Nareszcie mogłam dokładnie opisać co robię, abyś mogła rozważać sesje indywidualne ze mną. Znajdziesz informacje w zakładce OFERTA..
  • Jeśli interesują Cię warsztaty o lęku, dowiesz się dogłębnie o nich w dziale WARSZTATY Przyjazny Lęk (pierwszy stopień to LĘK POD KONTROLĄ –  odbędą się w Gliwicach w październiku/listopadzie. Zajrzyj, zdecyduj czy chcesz wziąć udział).
  • Napisałam dla Ciebie darmowy E-book, w którym zapoznasz się z moją koncepcją OGARNIANIA LĘKU I ROZWIJANIA KOBIECYCH SKRZYDEŁ. Na końcu e-booka prezent 😊
  • W efekcie pobrania e-booka możesz wyrazić otrzymywania ode mnie newslettera i regularnie otrzymywać ode mnie specjalnie tworzone na ten cel e-maile z treściami wspierającymi Twój cel czyli ogarnianie lęku i i poznawanie  prawdziwej  istoty Twojej kobiecości. Zaplanowałam już pewien ciekawy cykl tematów 😊 Będę też w newsletterze informować Cię na bieżąco o tym jak możesz skorzystać na tworzonych materiałach i okazjach docierania do nich. Najważniejsze treści, które są ważne dla Twojego kobiecego życia bez lęku, będziesz więc miała regularnie w skrzynce mailowej i będą one inne niż te umieszczane gdzie indziej.
  • Nadal na Instagramie, będą krótkie zajawki  ciekawych tematów,   bardzo lubię tę krótką formę prezentacji oraz  zapowiedzi kolejnych odcinków i cykli o przeczytanych, zmieniających umysł i uwalniających od starych schematów myślowych książkach.
  • Kanał na Youtube to  ciekawa dla mnie forma pokazywania wiedzy, lubię obraz, grafikę i zamienianie naukowych i życiowych treści i doświadczenia w grafikę, która od razu trafia do serca i umysłu i pomaga TU I TERAZ. Wiem, że są osoby, które preferują wizualny przekaz. Sama do nich należę.

Dziękuję, że tu jesteś, a jeśli to, co robię jest Ci pomocne to proszę dawaj znać w formie polubienia, kciuków, serduszek i komentarzy 😊:

  • To dla mnie miłe, że moja praca ma sens dla innych osób, oprócz mnie
  • Dodaje mi to skrzydeł w tworzeniu kolejnych treści i do dzielenia się nimi
  • Zwiększa zasięgi, jeśli chcemy, by skorzystało jak najwięcej kobiet (jak i mężczyzn chcących poznać świat kobiecy swoich córek i partnerek).

Zapraszam do wspólnego dopingowania się w docieraniu do Istoty Poznanej, do najgłębszego swojego prawdziwego JA, bez lęku.

 No to do dzieła! Zapraszam do rozwoju z Istotą Poznaną w sobie 🙂

2 thoughts on “Witaj poszukiwaczko swojej Istoty kobiecości!”

  1. Wspaniala strona. Ciesze sie, ze powstalo takie miejsce. Korzystam od dawna z youtube! Dziekuje i czekam na wiecej 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spodobał Ci się wpis? Proszę, podaj dalej. Dziękuję!

Scroll to Top