darmowy ebook

„Jak pozbyć się lęku i rozwinąć skrzydła?
3 kroki do odzyskania kontaktu
ze swoją kobiecością.”

Barbara Czekaj Istota Poznana

darmowy ebook

„Jak pozbyć się lęku i rozwinąć skrzydła?
3 kroki do odzyskania kontaktu
ze swoją kobiecością.”

Dlaczego warto pobrać i czytać mój e-book?

Spieszę z odpowiedzią:

Możesz działać TU i TERAZ, od zaraz.

Kiedyś byłam na Twoim miejscu, gdy dopiero budziła się we mnie świadomość tego, że nie wiem co to jest moja kobiecość oraz, że właściwie niewiele wiem o sobie. Pamiętam, że zrobienie pierwszego kroku było najtrudniejsze, okraszone niepewnością, myślą, że może sobie coś tylko wymyślam… 

Będzie mi więc miło jeśli moja praca nad e-bookiem i moją stroną internetową będzie Ci przydatna w przybliżeniu się do Twojej, autentycznej, wrażliwej, pełnej spokoju, kobiecej pewności siebie.  Może nie wiesz co zrobić,  nie wiesz jak zacząć? Utknęłaś?  Zaczęłaś ale masz kryzys?

Nie martw się i nie przerażaj, że nie dasz rady ! Dasz radę ale potrzebujesz się zatrzymać i zobaczyć, co się dzieje i czego potrzebujesz, żeby iść dalej. Możemy wspólnie przejść ten etap Twojej Podróży ku samej sobie.  A na razie poczytaj pomyśl, zatrzymaj się przy sobie.

Pozdrawiam Cię ciepło i trzymam kciuki za dobre dla Ciebie decyzje.

Autorka E-Booka

Barbara Czekaj

Twórczyni marki Istota Poznana, certyfikowana coach NOVO.  Specjalista psychiatra, psychoterapeuta z certyfikatem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Asystentka psychodramy Europejskiego Instytutu Psychodramy z siedzibą w Berlinie. Całościowe  szkolenie w zakresie psychoterapii  przy Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 

Edukatorka, wspiera w tworzeniu pełni życia i  zdrowia w sobie. 

Wraz z klientkami rozwija selfcare (samoopieka) i mindbody (dialog z psychosomatyką) oraz uczy integrowania dalekowschodniej wiedzy o człowieku z zachodnimi wynikami badań na temat wpływu kierowania własną uwagą na jakość zdrowia i życia. 

Blogerka, youtuberka i podcasterka. Pomaga w  budowaniu pełni kobiecości u wysoko wrażliwych kobiet. Autorka artykułów w piśmie “Psychologia w praktyce”.

Joginka i pasjonatka ayurwedy w praktyce, jako wsparcia uczenia się self-care i bycia przy sobie. Czytelniczka wszelkich dobrych książek.

Ebook Jak porzucić lęk

Pobierz bezpłatny ebook

„Jak pozbyć się lęku i rozwinąć skrzydła?
3 kroki do odzyskania kontaktu ze swoją kobiecością.”

Scroll to Top